Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

poniedziałek, 05 września 2016

spotkanie informacyjne - INTERDYSCYPLINARNE STUDIA EUROPEJSKIE

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. W. Brandta oraz Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne nowego kierunku na Uniwersytecie Wrocławskim - INTERDYSCYPLINARNE STUDIA EUROPEJSKIE!


 

ISE spotkanie informacyjne2

 

Interdyscyplinarne studia europejskie (ISE) to nowy kierunek stacjonarny II stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim utworzony przez WNHiP UWr we współpracy z CSNE (więcej o kierunku w zakładce DYDAKTYKA)

 

Interdyscyplinarne Studia Europejska to z pewnością nowość na Uniwersytecie Wrocławskim. Kierunek ten jest pierwszym, który umożliwia nieodpłatne studiowanie zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Warto również dodać, że Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych UWr jest najwyżej oceniają jednostką z notą A+, a Centrum Willy’ego Brandta UWr od lat wyróżnia głęboka współpraca międzynarodowa z wieloma ośrodkami badawczymi z całego świata. Ponadto na ISE proponujemy program, który jest połączeniem nauk humanistycznych ze społecznymi. Tak szerokie przygotowanie studentów z pewnością otwiera całe spektrum możliwości wejścia na rynek pracy – mówi dr Alicja Sielska, adiunkt w Katedrze Nauk Politycznych w CSNE, która w ramach kierunku będzie powadziła zajęcia m.in. z podstaw ekonomii.

 

Spotkanie informacyjne odbędzie się 16.09 w budynku CSNE (ul. Strażnicza 1-3) w sali nr 13.

 

Będzie to świetna okazja uzyskania szczegółowych informacji prosto ze źródła, czyli od prowadzących zajęcia. Opowiemy czego można się spodziewać po ISE, kandydatom przybliżymy zagadnienia, których mogą się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

Serdecznie zapraszamy! 


 

Nabór na ISE wciąż trwa!

REKRUTUJ JUŻ DZIŚ!

 

Czytany 2866 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 września 2016 15:32