Jowita Urbanowska

Jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się dwukierunkowym przekładem ustnym i pisemnym, czyli robię to, co chciałam robić już na początku mojej przygody z językiem niemieckim.

Praktyka w Centrum im. Willy'ego Brandta UWr pozwoliła mi rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania oraz zdobyć nowe – translatorskie i nie tylko– doświadczenia. Oprócz doskonalenia warsztatu tłumacza miałam również okazję zajmować się redagowaniem notatek i korespondencji międzyuczelnianej, tworzeniem bazy danych  adresów i firm, czy zadaniami związanymi z bieżącymi pracami sekretariatu. Praktykę w Centrum Willy'ego Brandta polecam każdemu, kto nie boi się nowych wyzwań i szuka ciekawych doświadczeń.

Czytany 55950 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 listopada 2012 14:16