Budżet studencki na prace naukowe do biblioteki Centrum

biblioteka książki 2

Czy chcieliście kiedyś sięgnąć do prac naukowych, które nie były dostępne na Waszym Uniwersytecie w trakcie studiów licencjackich? Mamy dla Was rozwiązanie tego problemu!

Od roku akademickiego 2020/21 wprowadzamy nowy program pt. „Budżet studencki na prace naukowe do biblioteki Centrum”. W jego ramach studenci ISE będą mogli proponować zakup publikacji naukowych mających na celu poszerzenie ich wiedzy w obszarach, które będą dla nich interesujące. Jeśli książki nie ma w Bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego, Twój wniosek będzie miał bardzo duże szanse na realizację.

Możesz wybrać jaką formę książki preferujesz: drukowaną czy elektroniczną.  Studenci ISE będą mogli uzyskać dostęp do nowo zakupionych publikacji wypożyczając je z biblioteki Centrum, bądź też poprzez platformę internetową lub biblioteki cyfrowe.

REGULAMIN (.pdf)

KWESTIONARIUSZ KONKURSOWY (.pdf)