piątek, 23 grudnia 2022

Pani Milena Migut odebrała dyplom doktorski

Mamy przyjemność poinformować, że dnia 9 grudnia 2022 w Aulii Leopoldyńskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów nowym doktorom obronionym na naszym Uniwersytecie. Pośród nich znalazła się również słuchaczka seminarium doktorskiego CSNE, pani Milena Migut, która obroniła rozprawę doktorską pod tytułem „Sposoby nauczania o Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Polsce i Niemczech. Perspektywa porównawcza” 25 maja 2022 w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Dr Migut przygotowała swoją pracę pod opieką prof. Krzysztofa Ruchniewicza.

478A4072   478A3881

478A3999

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej!

Czytany 924 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 stycznia 2023 10:23