Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 13 czerwca 2016

Dzień otwartych drzwi - Interdyscyplinarne Studia Europejskie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta oraz Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zapraszają na „Dzień otwartych drzwi – Interdyscyplinarne Studia Europejskie”, które odbędzie się w najbliższą środę 15 czerwca w CSNE przy ul.Strażniczej 1-3. START o 14:00.

ISE ODD BANER2
Interdyscyplinarne Studia Europejskie to nowy kierunek studiów II stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim, utworzony wspólnie przez WNHiP oraz CSNE (szczegóły znajdziecie w zakładce DYDAKTYKA). Już w najbliższą środę - 15 czerwca w trakcie "Dnia otwartych drzwi" wszyscy kandydaci oraz osoby zainteresowane będą miały możliwość uzyskania szczegółowych informacji prosto ze "źródła" - czyli od prowadzących zajęcia. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, rozwiejemy wątpliwości. Rozpoczynamy o 14:00 oficjalnym powitaniem inicjatorów nowego kierunku - Dyrektora CSNE prof. Krzysztofa Ruchniewicza oraz Prodziekana ds. nauki i współpracy z zagranicą WNHiP prof. Przemysława Wiszewskiego. Poza prezentacją kierunku każdy będzie mógł podejść, zapytać, porozmawiać. Ponadto przygotowaliśmy wydarzenia towarzyszące - oprowadzanie po CSNE, poczęstunek oraz "BiblioLOGICAL room". Zwieńczeniem będzie wieczór autorski z Joanną i Janem Kulmami, na który zapraszamy na godz. 17:00 (plakat do pobrania).

 

 

Szczegółowy PROGRAM do pobrania TUTAJ

 


Jednocześnie wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście a mają pytania dotyczące kierunku zapraszamy do rozmowy on-line na facebooku. Odpowiedzi na pytania będzie udzielać dr Alicja Sielska.

Czytany 2574 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 czerwca 2016 10:05
Agnieszka Grzeszczuk

Najnowsze od Agnieszka Grzeszczuk