sobota, 02 marca 2013

"European Identity: Concepts-Research Methods-Evidence" - Doktoranci w Jenie Wyróżniony

Napisane przez  Alicja Kuropatwa

CSNE we współpracy z Uniwersytetem im. Friedricha Schillera w Jenie w dniach: 17-23.03.2013r. organizuje Międzynarodową Szkołę Letnią.

Jena1Projekt pod nośnym tytułem "European Identity: Concepts - Research Methods - Evidence" skierowany jest przede wszystkim do młodych naukowców, którzy przez okrągły tydzień będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszej kadry naukowej.

Podczas części warsztatowej, jak również podczas specjalnie zaplanowanych interakcji pomiędzy studentami a profesorami, doktoranci mają doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy w obrębie poruszanego przedmiotu badań (‚tożsamość europejska’), który odgrywa znaczącą rolę w polityce nie tylko krajowej, ale przede wszystkim europejskiej.

Pobierz plan Szkoły w formacie pdf

Czytany 20403 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 marca 2013 10:37