Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

Friday, 22 March 2019

VI Noc Humanistów już wkrótce

Written by 
Rate this item
(0 votes)

6 kwietnia w gmachu Instytutów Pedagogiki i Psychologii Uniwersytet Wrocławskiego (ul. Dawida 1) w godzinach 18:00-23:00 odbędzie się kolejna, VI już Noc Humanistów.

 

Tegoroczne hasło brzmi: „Czy to jest świat, w jakim chcemy żyć? Bunt w kulturze”. O najczęściej dyskutowanych problemach współczesności, również w perspektywie dziejowej, mówić będą archeolodzy, antropolodzy, historycy, historycy sztuki, kulturoznawcy, muzykolodzy, pedagodzy, politolodzy i psycholodzy z Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta UWr będą reprezentować podczas tego wydarzenia prof. Ireneusz Paweł Karolewski oraz prof. Krzysztof Ruchniewicz.

  • O godz.18:00 w sali nr 27 prof. Ireneusz Paweł Karolewski wygłosi wykład pt. „De-konsolidacja demokracji – czy kryzys tradycyjnych form demokracji?"
  • O godz. 21:00 w sali nr 16 prof. Krzysztof Ruchniewicz wygłosi wykład pt. "Internet i sieci społecznościowe – jak cyfrowe technologie zmieniają społeczne relacje i sferę polityki"


Z całym programem VI Nocy Humanistów można zapoznać się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Nocy Humanistów!

Read 1465 times Last modified on Friday, 22 March 2019 10:53