Dienstag, 06 September 2011

Katarzyna Korman

(0 votes)

Ciekawość oraz chęć zdobycia cennych doświadczeń doprowadziła mnie do Centrum Willy’ego Brandta.
Mam na imię Kasia, jestem studentką MISHu (Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów humanistycznych) i robię minimum z Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz z Niderlandystyki. Całe szczęście, życie tak mi się potoczyło, że jestem dwujęzyczna. Mam nadzieję, że moja znajomość niemieckiego ułatwiła pracę obu paniom Agnieszkom i innym pracownikom centrum. Praktyka w Centrum im. Willy’ego  Brandta jest bardzo przyjemnym, ale też niezwykle cennym doświadczeniem. Umożliwiła mi poszerzenie kompetencje w wielu dziedzinach – od podstawowej pracy w Excelu, poprzez ćwiczenie kreatywności w pisaniu artykułów na stronę lub dla prasy, aż po robienie kawy i składanie serwetek dla gości.

Read 46341 times Last modified on Donnerstag, 04 Oktober 2012 08:29