Donnerstag, 29 März 2012

Monika Grzybowska w Finale konkursu ,,Eurostaż”! Featured

(0 votes)

Monika Grzybowska w Finale konkursu ,,Eurostaż”!

Miło nam poinformować, że studentka II roku Dyplomacji Europejskiej w Centrum Willy'ego Brandta UWr pokonała dwa ciężkie etapy Monika Grzybowska-malekonkursu ,,Eurostaż” i ma okazję zmierzyć się w finale z 9 osobami z Dolnego Śląska i walczyć o prestiżowy staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Warto wspomnieć, że do III etapu dostało się tylko po 10 osób z każdego województwa, które przesłały zdaniem organizatorów najlepsze prace w jednym z trzech języków obcych (angielskim, niemieckim lub francuskim).

III etap polega na zebraniu jak największej liczby głosów, które można oddać za pomocą aplikacji ,,eurostaż” na portalu Facebook na naszą kandydatkę: http://apps.facebook.com/eurostaz/?ref=ts

województwo dolnośląskie – Monika Grzybowska

Szanowni studenci, koledzy i koleżanki, każdy głos się liczy !!!
Głosujcie i powiadamiajcie swoich znajomych. Razem uda nam sie spełnić marzenia Moniki!

Read 31051 times Last modified on Freitag, 30 November 2012 12:22