Montag, 10 April 2017

Zgłoszenia na szkołę letnią - "Identifications and Solidarity in Europe"

(0 votes)

CallSumSchoolWroclaw2017 Ban

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich zaprasza do składania wniosków na szkołę letnią, organizowaną wspólnie z Sekcją Socjologii Europejskiej Niemieckiego Towarzystwa Socjologicznego (DSG) oraz grupą badawczą DFG “Horizontal Europeanization”. Szkoła odbędzie się we Wrocławiu w dniach 21-24 czerwca 2017 r. a jej temat przewodni brzmi "Identifications and Solidarity in Europe. Discussing, Learning and Networking for Young Researchers"

Podstawowe informacje

• początek 21 czerwca 2017 r., godz. 17:00, koniec 24 czerwca 2017 r., godz. 14:00
• prezentacje własnej pracy młodych naukowców
• prezentacje własnej pracy doświadczonych badaczy
• zwiedzanie miasta Wrocław
• obszerne dyskusje i nawiązywanie kontaktów
• bez opłat
• 15 młodych badaczy
• siedem finansowanych stypendiów (przyznanych w zależności od jakości aplikacji i zapotrzebowania na dofinansowanie)
• szacunkowy koszt zakwaterowania (dla uczestników bez dotacji): 300,- EUR plus koszty podróży

Podanie

Do zgłoszenia należy przesłać:
• opis twojego projektu (maks. 800 słów)
• list motywacyjny (maks. 500 słów)
• wskazanie wymaganego finansowania

Wnioski należy przesyłać na adres:

Termin składania zgłoszeń: 30 kwietnia 2017 r
(Informacje o akceptacji: 10 maja 2017 r.)

----------------

Szczegółowe informacje TUTAJ / Read More