Freitag, 02 Dezember 2016

Kolejny wykład z serii "Challenges of Contemporary Migrations"

(0 votes)

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta wspólnie z Academia Europea Wrocław Knowledge Hub zaprasza na kolejny wykład z cyklu "Challenges of Contemporary Migrations". Tym razem naszym gościem będzie Prof. Maria Paradiso (University of Sannio, Benevento), która wygłosi wykład pt. "Mediterranean mobilities: the moral geographies of encounters and daily life”.

Spotkanie odbędzie się w Centrum im. Willy`ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Strażnicza 1-3, Wrocław) w środę, 14 grudnia 2016 r. o godz. 17:30 w sali nr 13.

paradiso

Więcej informacji o wykładzie TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Read 5458 times Last modified on Montag, 05 Dezember 2016 15:21