środa, 28 stycznia 2015

Dr Monika Sus na pierwszym tegorocznym spotkaniu EUROPA FORUM

"Gospodarka - Polityka - Europa: interdyscyplinarna prognoza 2015" to temat spotkania, które odbędzie się 29 stycznia tego roku w The Granary - La Suite Hotel przy ulicy Menniczej 24 we Wrocławiu.

W ramach swojej prelekcji politolog dr Monika Sus z Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego nakreśli interdyscyplinarną prognozę gospodarczą na rok 2015, w oparciu o gospodarcze, polityczne oraz społeczne aspekty bieżącej sytuacji geopolitycznej w Europie. Tematami rozmów między innymi będzie wpływ aktualnej zmiany paradygmatu na gospodarkę polską i niemiecką oraz perspektywy gospodarcze jakie niesie ze sobą odpływ inwestorów z Rosji. Będzie również poruszone zagadnienie objęcia stanowiska szefa Rady Europejskiej przez Donalda Tuska.

Gościem spotkania będzie także prof. dr hab. Tadeusz Lebioda, Prodziekan ds. Nauczania Wydziału Nauk Społecznych UWr i kierownik Zakładu Badań Niemcoznawczych Instytutu Studiów Międzynarodowych UWr, który przedstawi członkom EF możliwości kooperacji biznesu z uczelnią w ramach praktyk zawodowych i staży studenckich.

Spotkanie odbędzie się w jęz. niemieckim.

Szczegółowy plan wydarzenia można pobrać TUTAJ.

Czytany 4288 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 stycznia 2015 15:27