piątek, 11 września 2009

Interdyscyplinarna Szkoła Letnia 2009

W dniu 11 września 2009 r. w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta
odbyło się spotkanie z uczestnikami Interdyscyplinarnej Szkoły Letniej organizowanej corocznie przez Deutsches Polen Institut w Darmstadt.dsc06709

Tematem tej pierwszej edycji była Polska i jej sąsiedzi w latach 1919-2009. Najważniejszym punktem pobytu uczestników Szkoły Letniej we Wrocławiu było spotkanie w CSNE, w trakcie którego mieli możliwość zapoznania się z pracą, dokonaniami oraz zakresem działalności Centrum. Uczestniczyli ponadto w dyskusjach dotyczących stosunków polsko-niemieckich oraz wielonarodowych tradycji Wrocławia.

Czytany 18497 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 kwietnia 2014 13:14